IT haldus

Netit OÜ näol on tegemist peamiselt Pärnus ja Tallinnas tegutseva IT haldust pakkuva ettevõttega. Meie põhifookus on suunatud äriklientide kogu  IT süsteemi haldamisele.

Olles sõlminud kliendiga arvutihoolduse lepingu, vastame piiramatule arvule väljakutsetele, lihtsamate probleemide korral nõustame Teid telefoni ja kaughoolduse teel. Püsilepingu suureks eeliseks on see, et ka hooldusettevõttel endal on siiras huvi, et Teie süsteemid töötaksid ja et me üheskoos ennetaksime võimalike probleemide tekkimist. See tähendab, et me ei reageeri vaid juhtumipõhiselt, vaid oleme Teie koostööpartnerid. Selliselt vähendame riske, et teie töö ei katkeks IT süsteemide vigade tõttu. Meie hallata on kogu teie IT süsteem: võrgu/WiFi süsteemid, varukoopiad, printerid, serverid ja loomulikult arvutid. Lisaks pakume ka tarkvaralahendusi.

Meie käest saab osta peaaegu kõiki IT süsteemidega seotud seadmeid. Pakume kliendile tema vajadusest lähtuvaid tooteid. Et vältida olukorda, kus osava müügitöö tulemusel ostate seadmeid, mis ei pruugi sobida teie arvuti või tegelike vajadustega, pakume ise õiged lahendused vastavalt konkreetsele olukorrale.

Meie esmane soov on ennetada probleemide tekkimist teie IT süsteemides, ent nende tekkimisel pakume kiireid lahendusi, et Teie töö taastuks esimesel võimalusel.