Andmete haldus

Pakume maailmas laialt tunnustatud Synology andmejaamasid (servereid), mis on lihtsad kasutada, samas töökindlad ja võimekad, sobides ühtviisi hästi nii ettevõtetele kui ka kodukasutajale.

Pahatihti unustatakse ära andmete varundamine või ei peeta seda piisavalt tähtsaks, et sellesse investeerida. Võime kinnitada, et varukoopiate tegemine on kindlasti vajalik ja seda tuleks teha nii, et lahendus toimiks märkamatult ja pikaajaliselt. Meie käest on võimalik osta teie vajadustest lähtuv seade ning oleme abiks selle töökorda seadmisel.

Mitmekesine failijagamisplatvorm

Faile saab jagada Windowsi, Maci ja Linuxi platvormidel. Kasutada võib võrgukatalooge, veebipõhist File Stationit või FTP-d, et jagada oma asju üle võrgu. Cloud Stationis salvestatud failide muudatused sünkroniseeritakse automaatselt ja saadetakse kõikidesse kättesaadavatesse sünkroniseeritavatesse arvutitesse.

Synology DSM-iga on võimalik kasutada väga erinevaid failidele ligipääsu võimalusi. File Stationiga võib lihtsalt navigeerida kataloogides ja arvutist DiskStationisse faile üles laadida või siis luua oma lemmikkatalooge. Andmeid saab teistega jagada ka turvaliselt üle privaatse veebilingi. Mobiilirakendusega “DS file” pääseb failidele ligi nutitelefonist. DMS on varustatud täieliku võrguprotokollide toega failijagamiseks Windowsi, Maci ja Linuxi klientidega. Mugavaks ligipääsuks on toetatud ka FTP ja WebDAV.

DiskStation pakub andmeedastuseks kõrget turvalisust HTTPS-i ja sFTP-ga. Lisaks saab kasutada ka lihtsalt seadistatavat VPN-i turvakanalit, mis on Synology DiskStationiga kasutamiseks täiesti tasuta. DiskStation on kasutatav nii VPN-kliendi kui VPN-serverina.

Pildiotsingu synology file station device tulemus